| Inejbrekker a întrebat:

Stie cineva de unde pot afla mediile de admitere pentru UAIC Iasi?

6 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Cel mai sigur le vei afla pe
site-ul lor oficial.

| Inejbrekker explică (pentru Anonimul151):

Stii cand se vor afișa?

| Anonimul151 a răspuns (pentru Inejbrekker):

Din păcate nu, însă cel mai probabil în ziua în care va fi admiterea. Nu am ideea în cat va fi. Dacă tu știi cand va fi, poți verifica în ziua aceea. Sau eventual, poți suna la ei, mâine spre exemplu și îți vor zice când vor fi afișate mediile.

Nu ai găsit mediile pe alte site-uri? Ai mai cautat?

| Inejbrekker explică (pentru Anonimul151):

Sunt doar cele de anul trecut.

| Anonimul151 a răspuns (pentru Inejbrekker):

Înseamnă că vor fi afișate în curând. Sau habar n am. Cum am spus, ca să te informezi mai corect, cel mai bine ar fi să suni la ei și vezi ce zic...

| Inejbrekker explică (pentru Anonimul151):

Aa, ok. Merci!