| funnkydj a întrebat:

Stie cineva daca poti sa fi fotomodel/model/manechin cu inaltimea 1, 60? Va multumesc...

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Nu numai inaltimea conteaza. dar cu 1 60 nu cred. apoi dimensiunile talie bust coapse /frumusete. inteligenta ff multa cred pentru ca nu e nevoie dopar de frumusete si cind deschizi gura...

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde cat de mult esti inzestrata. Daca esti extraordinar de frumoasa, se poate. Trebuie sa eclipsezi frumusetea altora pentru ca altfel fetele inalte te lasa intr-un con de umbra.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu din cate stiu minim este 1, 7

cami
| cami a răspuns:

Minim 1, 65.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu cred dar pot sa ma insel.Eu cu inaltimea mea de 1. 62 mereu am fost trimisa in spate la orice serbare sau eveniment unde fetele inalte erau trecute in fata.Ar fii bine sa ma insel, dar nu cred.

| FucktheSystem a răspuns:

Depinde mult si de varsta... daca inca esti in crestere si esti foarte frumoasa s-ar putea. dar altfel nu ai nici cea mai mica sansa.

succes oricum.

| Paris a răspuns:

Nu, eu la 1, 74 eram considerata mica mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar pentru poze...nu cred ca te-ar pune nimeni pe cat walk