| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste locuri de munca in Brasov pentru adolescenti..part-time.Dau Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| sandystar a răspuns:

Incearca la CGS in Tractor. Personalul e tanar si placut. Sigur o sa-ti placa! Este vorba de relatii cu clientii.

| Bella116 a răspuns (pentru sandystar):

Am optat pentru CGS si a doua zi am fost si sunata.Dar am facut o greseala.Am optat pentru Romana-Maghiara si eu nu stiu maghiararolling on the floor.Si cum sa ma mai duc la interviu?laughing

1 răspuns: