Întrebare recomandată | InfinityIsTheLimit a întrebat:

Stie cineva o scoala de cosmetica in Brasov care organizeaza cursuri nu foarte lungi sau la care sa nu trebuiasca sa merg in fiecare zi? as vrea sa fac in acelasi timp si facultatea si un curs de machiaj.

3 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Incearca la FEG.

| paulapatricia a răspuns:

Habar n-am. Probabil ceva cu FEG, ei mai organizeaza diferite cursuri

| Jorgeelycah_Jorge_1989 a răspuns:

Uite aici http://eurocor.ro/Cursuri_Cosmetica_si_Machiaj.htm sunt prin corespondenta practic si primesti si certificat de competente profesionale...