| glitt3r a întrebat:

Stiti ceva site-uri ca sa invat mai bine engleza(dar sa nu platest nimic si sa nu dowloadez nu stiu ce programe codate...) asa online... Please help! Funditahappy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| adelfinul a răspuns:

Daca imi dai ID-ul de mess pot sa-ti trimit o "traista" de lectii: video, audio, carti. maculet70@yahoo.com

| adelfinul a răspuns:

Da-mi ID-ul de mess yahoo daca ai si iti trimit cursuri audio, video si carti. maculet70@yahoo.com

| Reellex1 a răspuns:

Acest link poate sa te ajute http://www.engleza-online.ro/?

| deeutzabr a răspuns:

Nu mai tin minte de pe ce site l-am luat eu, ca atunci cand am avut eu nevoie sa invat engleza sa itamplat acum 10ani.Stiu ca se numea profu d engleza cautal pe google sau daca nu exista cd-uri cu acest program in librarii