| abubusd a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi o colaborare, avand in vedere ca scriu articole? Pot scrie despre aproape orice. Multumesc

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

Ce fel de colaborare? ai putea sa cauti si pe Ejobs sau bestjobs... se cauta asa ceva

1 răspuns:
| Parasca_Iulian_1976 a răspuns:

Caut persoane care sa scrie articole - minim 300 - 500 cuvinte Va rog sa lăsați un răspuns / sa trimiteți un mesaj privat cu: - 2- 3 articole scrise pana acum? sau pe email iulian.parasca@first-car.ro