| georgianna a întrebat:

Stiti un contabil specializat pe PFA cu domiciliul stabil in Focsani, VRANCEA? exclusiv CU EXPERIENTA!

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

In principiu, PFA nu are nevoie de contabil. Aveti o contabilitate in partida simpla, aveti nevoie doar de registre de incasari si plati, respectiva de registre inventar - sunt obligatorii ca documente justificative. Puteti cere relatii pe www.contacafe.com sau www.avocatnet.ro inainte sa luati legatura cu vreun "specializat" pe PFA. O zi buna!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
du-te la Administratia financiara de unde apartiii si cere-le o lista sau direct un nume al unui contabil cu experienta specializat pe PFA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunt UID:128457 Adaugat de: Cojocaru Stefana
Telefon: 0724581585 Localitate: Focsani, Vrancea
"Colaborare contabilitate - Economist, expert contabil Evidenta contabila completa, fiscalitate, salarizare, decontari, raportari anuale."
in caz ca ea nu este specializata pe PFA sigur stie vreun nume.

| zxsds a răspuns:

Gasesti aici :
http://www.pfa.whd.ro