| Gabica a întrebat:

Stiu ca e cam devreme sa ma intreb asta, dar nu cred ca se intampla nimic daca sunt informata din timp.Eu vreau sa fac Dreptul,dar sincer nu stiu ce benificii mi-ar aduce in Romania,pentru ca sistemul este unul inchis,iar "succesiunea" sa face ca sa zis asa, din tata in fiu.Asa ca cineva care nu are niciun fel de"relatii",asa ca mine,are vreo sansa? Sincer nu m-ar deranja sa plec din tara,desi as prefera sa raman aici,sa ajut Romania sa "infloreasca"...
Deci, pareri?

1 răspuns:
| stpu a răspuns:

Deja ai inceput cu stangul laughing
Daca nici tu nu crezi in ceea ce vrei sa faci, noi de ce am crede?