| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Stiu ca exista invatamant gimnazial la distanta si FR.Am o prietena care vrea sa se inscrie si nu stie unde sa intrebe. E din Constanta.Acest tip de invatamant este in orice institutie de invatamant sau doar in unele? Ma poate ajuta cineva?
Care da mai multe informatii ii dau funda si daca a mai dat raspunsuri si alte intrebari de ale mele ii mai dau inca 4 funde! E urgent!

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Sa intrebe la Inspectoratul scolar Constanta care sunt scolile care au aceste forme de invatamant --- vezi aici datele de contact ale Inspectoratului. Numai bine!