| madalynaaa a întrebat:

Stiu ca s-a mai pus intrebarea, dar nu prea am raspunsuri...cum il cheama pe Pipe sin saracii tineri bogati, nu linkuri, dar numele precis, help me plzz

4 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Sincer ma uit la 'Saracii tineri bogati'dar nu stiu nici un Pipebig grin ai un link cu o poza cu el ceva?

| Rihanna a răspuns:

Aici sunt toti actorii.eu nu am gasit nici un pipestraight face la ce te referi?:-s

Carmen Villalobos - Alejandra Paz
Aylín Mújica - Veronica Rios
Fabiola Campomanes - Lucia Rios
Geraldine Zivic - Mónica Sanmiguel
Juan Sebastian Caicedo - Esteban Sanmiguel
Aldemar Correa - David Robledo
Margarita Muñoz -Isabela Domínguez
Didier Van der Hove - Cesar Alarcón
Millie Ruperto - Berta Robledo
Johanna Bahamón - Karina Suarez
Conrado Osorio - Eduardo Dominguez
Andrés Fierro - Diego Aguirre
Carlos Arturo Buelvas - Santiago de la Torre
Tatiana Renteria - Aura Aguirre
Paula Barreto - Dorotea Cortés
Javier Jattin - Matías Quintana
Alexander Rodriguez - Mauricio Huertas
Juan David Agudelo - Juan Alarcón
Mónica Pardo -Anaís Obregón
Alexander Gil -Arturo Duarte
Carlos Hurtado - Rafael Robledo
Alvaro Garcia - Thomas Donelly
Margarita Vega - Juliana Pardo
Camilo Perdomo - Manuel de la Rosa Cervantes
Gabriel Valenzuela - Gabriel Granados
Maleja Restrepo - Amelia Richards
Alejandra Guzmán - Rocío Granados
Sebastian Eslava - Miguel Zabala
Juliana Gómez - María Dolores "Lola" Robledo
Majida Issa - Marta Granados
Juan Pablo Shuk - Roberto de la Torre
Marcelo Cezan - Jorge Cervantes
Angela Vergara - Vanessa Vergara
Javier Delguidice - Guillermo Sanmiguel

| Beibii a răspuns:

Giulia, mai este si Rocio, Juliana, Laura, Maura, si Pipe, da. care detine HardBar. secretara aia de la liceu copiilor, nu imi stiu cum o cheama. si tipii aia, prietenii lui Arturo, si Hugo, 'paznicul' de la HardBar, si banuiesc ca mai gasesc cativa daca ma mai gandescc, deci. happy!

| Beibii a răspuns:

Giulia, mai este si Rocio, Juliana, Laura, Maura, si Pipe, da. care detine HardBar. secretara aia de la liceu copiilor, nu mai stiu cum o cheama. si tipii aia, prietenii lui Arturo, si Hugo, 'paznicul' de la HardBar, si banuiesc ca mai gasesc cativa daca ma mai gandescc, deci.