| TheSpectacularSpidey a întrebat:

Sunt clasa a 10A si as vrea sa fac niste activitati extrascolare, dati-mi si mie exemple de astfel de activitati.

PS: Sunt foarte bun la istorie si la geografie si invat la Liceul Economic.

Răspuns Câştigător
| Cristian201 a răspuns:

Eu as putea sa-ti zic orice... Ti-as zice sa alegi voluntariat. big grin Insa cel mai bine ar fi sa urmaresti ce te atrage : construit, socializare, samd!winking

Oricum frumoasa initiativa! happy

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Sa inteleg ca ai vrea sa faci orice numai sa inveti nu laughing, pentru asta nu iti trebuie motiv hahahah