| yolla a întrebat:

Sunt clasa a 8a si as vrea sa merg la un liceu cu profil umanist, stiinte sociale. Ce licee din bucurest au acest profil? Asi vrea unele cu medii de admitere inte 7 50 si 8 50. Ce asi putea sa fac dupa terminarea liceului daca am urmat acest profil?

3 răspunsuri:
| sweet_girl_carmen a răspuns:

Buna! si eu sunt tot in cl a 8-a si daca vrei iti pot da o brosura, cu toate liceele din bucuresti, cu mediile de admitere, cu adresele lor, etc... daca vrei ti-o pot da pe mess, daca vrei da-mi un pm, ca vrei si-ti las id-ul meu. te pup si succes la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa mergi peste un an vechi

| yolla explică:

Da te rog sa imi dai brosura uite id meu luvtwilight001 happy