| yolla a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si as vrea sa intru la un liceu cu profil umanist, mai exact stiinte sociale. Ce licee din bucuresti au acest profil. Asi vrea unul unde se intra cu medie 7 50 -8 50.

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Draga noastra,
Pe site-ul acesta sunt persoane din toata tara. (+strainatate), inclusiv Bucuresti. De unde ai tu impresia ca acestia cunosc mediile de admitere corespunzatoare fiecarui liceu, si in special la profilul ales de tine, stiinte sociale.
Cel mai bine te poate informa dirigintele tau, informatiile de pe internet, si mai ales brosurile/brosura pe care tu o vei primi inainte (sau dupa) ce vei sustine acel examen de admitere.

| rmx05 a răspuns:

Liceul Calinescu, Creanga, Eminescu... o sa iti dea la sfarsitul clasei a 8`a o brosura in care sunt toate liceele si o vezi si media cu care se intrawinking oricum aproape toate liceele au si minim o clasa de uman.

| mihaela_7532 a răspuns:

Si eu tot clasa a 8 suntwinking
ion barbu... e unul dintre cele mai bune whistling

eu til recomand acolo as vrea sa ma duc si euwinking