| gheorgheasdasa a întrebat:

Sunt curios ...stie cineva cam cate ore / zi lucreaza angajatii de la NASA? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au program normal de lucru ca orice om.

| gheorgheasdasa explică (pentru suntserios):

8 ore / zi straight face? ciudat..ma gandeam ca au ceva mai mult..deci nu tb sa stea acolo..au locuinte proprii?
Nu stiu de ce nu ma lasa acu` sa dau funda..mai devreme mergea..oricum..imediat ce merge iti dau fundawinking

| suntserios a răspuns (pentru gheorgheasdasa):

Poate astronautii cand sunt in programe de pregatire stau acolo.

3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Au program de lucru obisnuit, poate cand sunt presati cu ceva experimente mai mari/importante sunt nevoiti sa stea acolo mai mult timp, au propriile locuinte nu locuiesc la baza.