| ραтяίcία a întrebat:

Sunt din buzau sunt clasa a8a.am medie destul de mare. ce licee din oras sunt mai bune?

5 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Liceul Hasdeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi!
cel mai bine oras din Buzau este Hasdeul, se intra la mate info cu medii de pese 9, 60
mai este Maghiloman, eminescu si economic cu medii sub 9, 40 pana la 8, 20 asa...
eu sun in marghiloman

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sinaia la puterewinking

| Audrey. a răspuns:

B. P. Hasdeu e cel mai bun si este in concurenta cu liceul meu, Mihai Eminescu. De asemnea, mai sunt Liceul de Arte, Pedagogicul, Economicul si mai jos deja nu mai are rost. La ce te referi prin "destul de mare"? La fel a fost si a mea.

| Mdea a răspuns:

Eu vreau sa intru la Teatru sau la muzica ce medie trebuie sa am?
si ce probe o sa dau?