| Deyutzzu25 a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si nu stiu pe ce profil sa ma duc eu mi-am ales Turism si alimentatie sau Industrie alimentara. Dar ce as putea sa ies dupa cei 4 ani de liceu pe aceste profiluri

Răspuns Câştigător
| InyM351 a răspuns:

Salut, si eu sunt clasa a8a si nu stiu unde sa ma duc. Inclin mai mult spre filo bilingv engleza. Sincer, ti-as recomanda sa mergi pe turism pentru ca este de viitor si poti deveni ghid turistic si ai putea sa te angajezi repede la o agentie turistica. Sper ca te-am ajutat!