| omgbamx a întrebat:

happy Am si eu o întrebare. Eu sunt la un liceu de industrie alimentara, cu profil tot de industrie alimentara si sunt clasa a10a. Ştiu ca de la anul nu mai fac fizica, dar biologia si chimia? Si daca se poate sa-mi spuna cineva ce ore mai fac la anul. happy Multumesc.

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Da le vei face pentru ca sunt materii importante, dar in legatura cu materiile pe care le vei face nu se stie.

| Vladmen7 a răspuns:

M1 M2 M3 M4 M8 M9 LT1 LT2 LT3 LT4 Bafta cu asta si eu sunt la acelasi profil laughing

| omgbamx explică (pentru Vladmen7):

Alte cacaturi pe langa module? -.- LT de la ce pusca mea mai vine? laughing

| Vladmen7 a răspuns (pentru omgbamx):

Lucru tehnic CRED rolling on the floor