| anonymus31 a întrebat:

Tocmai am absolvit liceul si as dori sa ma inscriu la ASE la contabilitate. Este o sectie ok? Voi avea unde lucra si voi si castiga daca voi termina aceasta facultate si poate si un master?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Da, de la sectia asta mai degraba ai unde sa te angajezi, si masterul e bine sa-l faci.

| Maree1 a răspuns:

Eu sincer am auzit ca sunt ogramada de studenți care nu își găsesc de munca după ase. Sunt foarte multi contabili. Tu decizi.

| anonymus31 explică (pentru Maree1):

Ma gandesc ca daca imi echuvalez facultatea si dupa fac un masterat in afara nu o sa mor in niciun caz de foame.