| XxKAMELIAxX a întrebat:

Top licee? Care se intra cu 7.50? Din toata Romania.

5 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Esti constienta ca sunt mii de licee care se intra cu 7.50? E greu sa faci un top, pentru ca sunt extrem de multe licee bune si multi probabil nu le stiu pe cele care nu sunt din orasul lor.

| XxKAMELIAxX explică (pentru Kogaion):

Stiu,tocmai acum am obs. =]] Am cautat pe un site..sunt atat de multe de mama-miaaaaa =]]]
Multumesc pentru raspuns

| XxKAMELIAxX explică:

Pai eu sunt in a 7-a, am media 9 la fiecare cls 5, 6, 7..deci mai am. =]]
Eu stiu turca bine, dar nu exista liceu la care se invata turca =]]]

| XxKAMELIAxX explică:

=]]] Ehh, nu sunt genul acela..mai si invat =]]]]]]

| Mariaaaa2018 a răspuns:

Buna! In Caras -Severin :Caransebes, Resita. In Timisoara la unele licee. Mai poti cauta si pe internet