| Geogex a întrebat:

Trucuri cu carti explicate : http://trucuricarti.blogspot.com

Ce parere aveti? Interesati?

5 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

Foarte tare.

| LordJohn a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Camera e cam intunecate, camera de filmat proasta, trucurile poate or fi adevarate, dar sfatul meu e sa cauti pe mai multe siteuri

| BLeH[RO] a răspuns:

...nimic interesant!

| geany_8190 a răspuns:

Drept sa va zic nu explica trukurile deloc dar eu stiu toate trucurile de acolo asa ca puteti apela la mine

| geany_8190 a răspuns:

Tot ke vreau eu sa zic este ca nu explica trucurile doar le arata...dar eu le stiu pe toate numai ca prediktia nu-mi prea iese asa de bine... daca doriti mai multe sfaturi intrati pe adresa de mess : miley_denise@yahoo.com multumesc