| XxAlexandruxX a întrebat:

Tu ce visuri ai cand o sa te faci mare?

Răspuns Câştigător
| criss_2781 a răspuns:

Pai eu vreau dreptate,vreau sa fac dreptate, sa opresc toate afacerile murdare, sa ajut copii sarmani
vreau o lume mai buna

5 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Eu vreau sa fac facultatea de informatica si facultatea de istorie/geografie sau stiinte...
Sa plec in S.U.A si sa fiu fustangiu pana la 32 de ani.
Dupa sa imi gasesc o... fata BUNA si sa traiesc viata pentru totdeauna...

| cosmin2221 a răspuns:

Anna? rolling on the floor frumos si bogat? ia-l pe Columbeanu smug

| fluturas2 a răspuns:

1.imi doresc sa fiu vedeta de succescu multi bani
2. imi doresc sa ajung in america
3.imi doresc sa ma plimb cu iahtul
4.imi doresc sa intalnesc un baiat dragut
5.imi doresc sa fie si frumos si bogat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visez sa am toti prietenii alaturi.nimic mai mult.

| BlackR0se a răspuns:

Sa fac facultatea la Cambridge, apoi sa merg in America, sa-mi gasesc un job bun si sa ma casatoresc acolo laughing
Tu?tongue