| john_3427 a întrebat:

Ce visuri ati avut neobishnuite?

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

In mod normal nu prea visez. Dar atunci cand mi se intampla, ma vad doar foarte speriat alergand prin scoala de cineva care ma fugareste cu drujba.

8 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Cel mai ciudat vis? nu stiu toate viselemele is ciudate pentru ca sa visez e viata meabig grin Dar cel mai ciudat si trist a fost cand am visat ca bunicu o sa moara si dupa 2 zile a muritcrying

| MasterOfDisaster a răspuns:

Cel mai ciudat vis? m-a mancat un sarpe urias. dupa ce m-am uitat la tv la anaconda.

| Borgir a răspuns:

Mergeam pe strada si mi-a cazut ceva in cap(un obiect destul de dur ca am pus mina si aveam singe).Am inceput sa injur si cind m-am uitat jos era o valiza.Am desfacut valiza si era plina cu bani big grin. Dupa ce m-au cusut macelarii la spital am luat o sticla de vin m-am asezat in fotoliu si am comutat pe pro tv ca sa vad sirile de la ora 17.00.La stiri ce sa vezi, un avion care s-a prabusit peste cladirea guvernului(da asa este aia din Piata Victoriei). cine credeti voi ca a murit? Chiar Emil Boc!
Eu acum va intreb altceva a cui era valiza care mi-a spart mie capul si ce destinatie avea avionul?

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Foarte multe...o data am visat ca a murit matusa mea iar urmatoare zi chiar a murit...vb serios

| bogdy9696 a răspuns:

Am visat ceva iar peste o saptamana s-a intamplat in realitate. Exact asa cum era in vis erau toate scenele.

| GrellSutcliff a răspuns:

Pai. multe. din astea paranormala. de parca cineva. sa ceva vroia sa imi transmita cevalaughing si eu nu intzelegeamlaughing

| Eu_3289 a răspuns:

Cel mai ciudat vis? Cred ca...atuci cand am visat ca au venit extraterestri pe pamanthappyCe penal a fosthappy

| melania_2914 a răspuns:

Buna! vreau sa-ti zic o poveste nu stiu daca o sa crezi sau nu dar asta se intampla zi de zi in casa mea... in 2008 am inceput sa am cosmaruri de imi era frica si sa dorm, visam cu un bunic de-al meu si cu un strabunic adica socrus-o (doamne iartai) visam destul de des incat la cine ii povesteam de visele mele se ingrozea. o matusa de-a mea s-a hotarat sa ma ajute asa ca a adus un preot sa faca festanie. o vreme nu am mai visat pana intr-o seara cand am visat cu strabunicul ca eram la el la mormantare si el era pe o scena in sicriu normal, apoi a coborat de pe scena si a venit spre mine si mi-a zis: "nu inseamna ca daca visezi cu mine iti fac ceva, stai linistita ca nu am nimic cu tine " si de atunci nu am mai visat cu ei. acum daca mai am cosmaruri nu ma mai tem cum ma temeam inainte acum pot sa dorm linistita. sau este cateodata cand visez si se intampla dar de cele mai multe ori.