| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea lucru sambata si duminica big grin?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Multi inainte. happy
Daca nu esti salbaticuta poti incerca aia
Sau poti incerca distributie pliante, poti incerca avon. oriflame/alte mlm daca ai o gasca de prietene care consuma si ar putea cumpara.
Ceva online, freelancer, daca te pricepi si-ti place.
Arunca un ochi pe ejobs pe part-time si project based, sunt is firme de organizari de evenimente de exemplu daca'ti place si te pricepi, habar n-am.
Daca esti intr-un oras maricel vei gasi intr-un final, e nasol ca esti unca-n liceu si ai programul destul de aglomerat.
Succes (uri)

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Cati ani ai?
Daca ai o varsta decenta si prezenta ok poti lucra lejer ospatar la restaurante/terase.
Sunt nunti/botezuri la care se angajeaza personal suplimentar doar samabata si duminica seara (e drept ca poti ajunge luni dimineata la 3 acasa), si castigi suficienti bani de buzunar pentru spataman urmatoare.
Pentru alte idei varsta si ce stii/ce iti place sa faci. happy
Succes

| adelina899 a răspuns (pentru CataC):

Am 17 ani big grin

| CataC a răspuns (pentru adelina899):

Multi inainte. happy
Daca nu esti salbaticuta poti incerca aia
Sau poti incerca distributie pliante, poti incerca avon. oriflame/alte mlm daca ai o gasca de prietene care consuma si ar putea cumpara.
Ceva online, freelancer, daca te pricepi si-ti place.
Arunca un ochi pe ejobs pe part-time si project based, sunt is firme de organizari de evenimente de exemplu daca'ti place si te pricepi, habar n-am.
Daca esti intr-un oras maricel vei gasi intr-un final, e nasol ca esti unca-n liceu si ai programul destul de aglomerat.
Succes (uri)

| TiggerO a răspuns:

La hypemarketuri, paznic.