| Ioan25 a întrebat:

Unde mă voi putea angaja după ce termin facultatea de inginerie mecanică, autovehiculelor și robotică Suceava? Care sunt salariile?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unde gaseti loc de munca... ca nici o facultatea nu vine cu loc de munca asigurat.

In ziua de azi este foarte greu sa-ti gasesti loc de munca, ca ies anual 10.000 ingineri de pe bancile facultatilor, dar se pensioneaza numai cateva sute, asadar restul ingroasa randurile somerilor sau isi iau de munca pe unde gasesc.

| Brizbriz a răspuns:

Skynet, apoi o sa invadati lumea
https://www.google.com/search?q=skynet+invasion

| trophin a răspuns:

La un salon auto sau un garaj. Service auto