| afrodita3333 a întrebat:

Unde te poti angaza/ce meserie poti sa ai daca termini facultatea de Comunicare si relatii publice?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Jobul ideal ar fi acela de PR sau PR Event Manager, depinde daca iti doresti sa faci PR pentru o firma sau pentru un club/local (caz in care cel mai probabil te vei ocupa on a regular basis de organizarea de evenimente). E un job foarte frumos, program flexibil, salar mai mult decat multumitor.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te poti "angaza" la o camera de gazare, cred! Nu stiu. N-am mai intalnit termenul.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mincator de... pardon, se cheama "PR" sau "purtator de cuvint," de obicei, dar activitatea tot cam aia e - trebuie' sa maninci mult...