| TeoTeutz a întrebat:

Uneori nu se aude sonorul pe youtube! am google chrome! ce trebuie sa fac? funda

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să treci pe Modzila Firefox. Google Chrome a fi el Chrorium din Linux, dar la fel cum e și pe linmux e și pe Windows, adică plin de bug-uri și foarte instabil.deci recomand Firefox-ul.Succes

| Juleuuss a răspuns:

Dă sonorul mai tale la pc, sau vezi că la videoclip lângă butonul de stop, este un megafon. De acolo poți regla sunetul.

| alextotal a răspuns:

Salut. Incearca sa folosesti Safari sau Moziila Firefox.

| radupopa a răspuns:

Incearca sa vezi daca e pornit din partea de jos a clipului, daca ai pe mute sonorul, daca merg boxele si sunt bine conectate si daca nu incearca Mozila Firefox, fiindca in plus poate nu se potriveste Google Chrome cu calculatorul tau.Noroc! Primesc funda?happy

| Conner a răspuns:

Depinde poate fi din diferite cauze. ori de la placa de sunet de la setari driver.

| IubithaThaa a răspuns:

Foloseste moziila firefox este un browser mai bunhappy

| izzybizzy a răspuns:

Poate nu este pornit din partea de jos a clipului

| Liberty4 a răspuns:

In orice caz e de la tine eroarea iti recomand mozilla e mult mai bun happy