| Sbbp a întrebat:

Heei.Sunt clasa a opta si nu sunt decisa daca sa urmez liceul cu profil de actorie pentru a urma o facultate de actorie in alta tara... puteti sa imi dati un sfat,sau nu stiu,sa imi spuneti cum e la un liceu cu profil de actorie, sau sa imi dati niste nume de licee cu acest profil din Bucuresti...va rog?

1 răspuns:
| NikFlorian a răspuns:

Ii fain daca ai talent la actorie, cu liceul de actorie si faculratea poti ajunge un mare actor iar un liceu din Bucuresti cu profil de actorie este Colegiul Național de Arte Dinu Lipatti din București.