| anonim_4396 a întrebat:

Urgent TPU!
Știu că este o întrebare stupidă, banală dar cineva trebuie sa țină site-ul ocupat! laughing Glumesc.
Deci, am venit recent din Italia și am găsit un loc de munca, ca vânzătoare într-un magazin de haine. Problema este următoarea. Am diploma italiana și as vrea sa știu dacă o pot traduce fără probleme și cam cât m-ar costa. Va mulțumesc!
Recunosc că am emoții, din moment ce este prima mea muncă cu contract și prima data când voi folosi casa de marcat. Sper sa ma descurc și sa nu mai fiu asa timidă. Dacă aveți sfaturi în legătură cu asta, sunt binevenite. Am 20 de ani happy help

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce ti-ar cere diploma la angajare ca vanzator?
Poti sa o traduci, sunt foarte multi traducatori autorizati in orice oras, doar cauta pe net datele de contract. Nu costa mult. In jur de 20 pagina parca era.