| asdfkhjl a întrebat:

Va rog ajutati-ma sad Liceul de arte George Apostu din Bacau cuprinde actorie? As vrea sa dau la actorie si nu stiu la ce liceu din Bacau sa dau crying ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

M-am uitat din curiozitate pe site-ul liceului http://liceuldeartabacau.ro/
Iar tot ce am găsit sunt patru categorii: muzică, coregrafie, arte plastice, arhitectură. Nu pot să te lămuresc, sau să îți dau un răspuns sigur pentru că m-aș putea înșela.
Dar în Bacău sunt oricum multe cluburi de actorie, și poți oricând să te înscrii în unul.

| asdfkhjl explică (pentru positivity):

Esti din Bacau?

| positivity a răspuns (pentru asdfkhjl):

Da. Iar dacă te pot ajuta cu ceva, te rog să-mi spui.

| asdfkhjl explică (pentru positivity):

Te rog sa imi spui ce Licee de actorie\teatru sti? As vrea sa dau dar sa nu plec din oras