| Ionutml888 a întrebat:

Sunt elev în clasa a X-a la Colegiul Economic din Bacau si as vrea sa ma transfer la Liceul de Arte,, George Apostu", pe specializarea muzică. Cei care sunteti elevi Liceul de Arte, îmi puteți spune cum este la acest liceu si cum m-as putea transfera în clasa a XI-a? Astept răspunsurile voastre.

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

In clasa a XI-a sa incepi muzica? Cei de acolo au inceput-o din clasa I-a sau chiar de la prescolari. Sunt ani de studiu intens. Ce sa faci in doi ani?