| xSuperGirlx a întrebat:

Va veni Demi Lovato in Romania in 2011?

15 răspunsuri:
| Phoenix1 a răspuns:

Imi dorsc foarte mult sa vina dar din pacate nu este posibil sa vina.

| Jadis a răspuns:

Ce sa caute in tara asta? laughing

| marius577 a răspuns:

Exact ivana.Probabil daca va veni ori va fi violata ori jefuita.

| zetabite a răspuns:

Nu cred deorece nu prea are ce vedea in tara asta si are alte planuri dar mai cauta pe internet sau daca nu citese revista bravo si de acolo afii o gramada de informatii noi despre vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai bahh om fi noi romani dar nici chiar asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca ea are o boala dar nu e adevarat desi SE VA IMBOLNAVI aici daca va veni! Cred ca nici noi nici ea nu am vrea sa faca infard pe aici! LOL $$$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca va veni in rpmania pe 3 iunie in arad [Demi a raspuna asa pe un blog]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, va veni justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil nu. Presupun ca intai trebuie sa scoata noul album si mai presus de toate sa iasa din centru ala de tratament. In orice caz, nu a fost facuta publica nici o afirmatie despre un turneu in 2011. Sper totusi ca intr-o zi va ajunge si aici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba bagamias pl n voi ce dreacu credeti asa ca vine nu vine prostilor lasati vedeta in pace numai mesaje demi vino la noi mai hoooooooooooooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va veni demi dar tot ce e posibil mai ales ca a fost externata as vrea foarte mult da...

| AlleAllexandra99 a răspuns:

Imediat e termina vara.a fost Lady Gaga, Bon Jovi dar poate vine la anul sau peste mai multi ani

| ddlovatojbfan a răspuns:

Nu stiu, dar mi-as dori foarte mult

| paulbucur a răspuns:

Demi lovato nu va veni in Romania