| gelica a întrebat:

Voi ati dat examen de sfarsit de clasa a IV-a? Daca da, atunci cum a fost, ce v-a dat?

Răspuns Câştigător
| mihaela_5389 a răspuns:

Buna! in cl a 4:am fost la Liceul "Emil Racovita"din Bucuresti!
Am dat examen la limba engleza, scris, m-a pus sa fac o compunere despre vacanta de vara!
Si la oral, te pute sa tragi un biletel, in care sa citesti in limba engleza, sa porti o conversatie cu un coleg, sa traduci! si atata! si la sfarsit, sa zicem ca la oral ai luat 8 si la scris ai luat 7=iese 7, 50, si aungi la o clasa bunahappy! dc ei sub 5, iti spune sa te muti la alta scoalahappy! o zi buna! sper ca ti-am fost de folos!::*:*:*~! te pupiq:X!

13 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Da laughing stiu ca eram 4 clase in formare de generala. (Pana atunci fusesem la stadiul de "primara" ). S-u format doua la engleza, iar alte doua la mate; eu am fost la mate, si deci am dat "examenul" la mate, nu ca ceilalti care, daca au vrut au mers la engleza.
Cu toate ca se intampla acum 6 ani, si de atunci am trecut prin alte examente, mai serioase, imi amintesc perfect ce mi-a "picat ". Era un fel de biletel, in care era un exercitiu si o problema. Exercitiul nu-l mai stiu, dar problema suna cam asa : Pentru o petrecere s-au cumparat 3 sticle de Cola, de 4 ori mai multe de Fanta, si cu 3 mai putine de Pepsi, decat Fanta. Cate sticle de suc s-au cumparat?
Da stiu, imi pastrez in memorie multe lucruri inutile, dar asa sunt eu.

| Skylerx a răspuns:

Eu sunt din Braila. Am luat nota 10 fix pe linie fiindca am stat toata noaptea sa invat, daca nu, cred ca nu stiu ce ma faceam. Au fost grele... Oricum... tu ce nota ai luat?

| Kitty a răspuns:

Am dat, dar acum cativa ani.Nu a fost prea dificil, tin minte ca m-am descurcat.

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu acum o sal dau crying(

| Ganduri albe a răspuns:

Este atat de usor!

| marius14 a răspuns:

Eu nu am dat dar nu prea cred ca o sa dea greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino in spania si nu dai examen de sfarsit aici e floare la ureche

| Irina117 a răspuns:

Eu nu am dat!happy

| IepurasulBrunet a răspuns:

Eu sunt din Botosani. Aici nu s-au dat teste de sfarsit de clasa a IV-a. inca. straight face Nici nu cred ca se vor mai da, doar poate saptamana viitoare. Nu cred ca va fi greu. Succesc oricum. kiss

| baleabianca a răspuns:

Eu inca nu l-am dat daca pun si ziua asta mai am 2 saptamani si il dau trebuie sa ma pun pe treaba la noi este doar de mate nu ne da si la romana.

| xAlexD a răspuns:

Nu am dat.dar a zis invatatoarea mea ca n-o sa fie greu si o sa fie pe 7 iunie!

| stefan_2144 a răspuns:

Ceva foarte greu nu le scriu ca ar dura o vesnicie da mai bine inveti si sa nu te grabesti. OK?!

| Ioana_Sorina_1995 a răspuns:

Eu il dau chiar maine 06.05. 2012 am invatat destul si chiar vreau sa il iau urati - mi noroc mersi ca ma-ti ascultat