| denisa20 a întrebat:

Stiti cumva cum se va proceda la anul la sfarsit de clasa a 8-a? Examen sau teze cu subiect unic? Multumesc!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Legea noua a educatiei nu a mai ajuns sa se promulge deci ramane in vigoare actuala lege.Deci cum a fost anul acesta asa va fi si la anul.Bafta!

| kriss_1197 a răspuns:

Teza cu subiect unic putin posibil, deoarece si-au dat si ei seama ca este o prostie. cum guverul se schimba aproape in fiecare an. nimeni nu poate stii.