| Al33 a întrebat:

Vreau niste porecle dar fara injuraturi si prostii... aaa si app ma numesc Ale! funda! scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Alle, aly, alyshor norishorlove struck, ella, andra[de la alexandra], alexa
porecle: bebe, barbie, snooki, rapunzelbatting eyelashes, princess, printzesita, blonda[sau ce culoare de par ai tu] lu'...[irilaughing], bubble blu, bubble gum, alle balonash'

7 răspunsuri:
| Minalore a răspuns:

Al, ala, ela (numele intors laughing )... Oricum nume de genul asta.
Sper ca te-am ajutat!
Un An Nou Fericit si Numai Bine!

| anyia a răspuns:

Ale? interesantlaughing
Pai cu numele asta nici nu stiu daca esti fata sau baiat, asa ca sorry, dar nu am cum sa te ajutbig grin

| Deeaa a răspuns:

Rose (in engleza trandafir)

| SweetLikeaLemon a răspuns:

@IymiyKymi - de unde pana unde au treaba "Deea, Dydy etc", cu "Ale"? laughing
Nevermind laughing Pai pe tine te cheama doar Ale? Sau "Ale" vine de la Alexandra? Oricum, poreclele sunt acele nume amuzante (sau nu) pe care ti le gaseste altcineva din stiu eu ce intamplare... De ex am un vecin caruia i se zice Melcu de ani buni laughing din nu stiu ce intamplare, ca nu a vrut sa mi-o povesteasca, iar atunci cineva i`a zis Melcu, si asa a ramas. Daca vrei derivate ale numelui tau, ar merge ce a spus Crikinutza.

| adee_4040 a răspuns:

Ce spui de 'Rozz' laughing oricum nu noi trebuie sa fim cei care ti le da ci cei mai buni prieteni ai tai big grin dar totusi Rozz e tare laughing

| Bogdanna a răspuns:

Veve, Fifi, Bobo, Ali, Memo, Dydy, Deea, Coco

| RaaZ a răspuns:

Poreclele ti le pun prieteni nu tu