| b3b3lushaa a întrebat:

Vreau nume pentru pagina de facebook! Cat mai frumoase si dragute, dar sa nu fie copiate puppy dog eyes...P.S. DaU funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Sophieeeeeee a răspuns:

Mi-au venit mai multe idei: 1)Viata fara tine 2)Iubire fara limite 3) Optimism. 4)P.F.N (Pagina Fetelor Nebune) 5)Tu si Eu 6) Party 7)Don't stop the music 8) Music is my boyfriend 9) I Need You 10) Wishes. Daca te hotarasti, anunta-ma si pe mine ca sa-ti vad pagina. Sper ca te-am ajutat! :**

3 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Domnisoara Perfecta multe isi pun nume cu Domnisoara

| WakeVkD a răspuns:

Statutul Perfect