| aleza21 a întrebat:

Vreau sa cunosc cat mai multi termeni, sa fiu inteligenta.sa am o baza. Ce carte imi recomanda-ti sa pot sa ma descurc sa comunic mai cursiv si sa dau explicatii. Va multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| liviubat a răspuns:

Sunt numeroase carti care vorbesc despre persuasiune, incearca sa stai cu nasul in dex si sa citesti carti cat mai dinamice din care sa ai ce invata, nu povesti. Dar cel mai important este sa ai contact cu cat mai multi oameni.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Prima dată un abecedar. "Recomanda-ți"?

| theorizer a răspuns:

Nu ai explicat destul de bine ce vrei sa stii, foloseste mai multi termeni thinking

| Tiberius a răspuns:

Incearca mai degraba sa arati cat mai bine daca esti femeie, o sa te ajute mai mult in viata