| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Vreau sa devin cântăreț de muzică populară. Ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vocalize.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

șezi blînd și be pălincălaughing

| Clorox a răspuns:

Cred ca este destul de evident ce trebuie sa faci laughing
Trebuie sa ai voce si sa fii ridicat de la spate!

| ALGator a răspuns:

Asculta citiva cintateti. Învăța cintece. Cînta la nunți. Fă ți un stil personal. Mergi la un cerc, curs.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru ALGator):

Chiar ascult. cum ar fi Maria Tănase. e superbă. la fel si Ioana Radu cu romantele

| anonim_4396 a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Te inscrii intr-un ansamblu local de cantece populare. Mai mult ca sigur exista asa ceva la tine in oras.

| Pizzaislife a răspuns:

Sa te duci la un liceu de arte si apoi sa incerci sa faci legatura cu un producator ceva