| robby212 a întrebat:

Vreau sa fiu cantaret si dati-mi sfaturi dau funda!

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Sper sa`mi dai funda tongue

Dcii
Eu sunt cantareata tongue
Dar nu renuminta happy
Incepe sa cantzii la chitara, sa iei lectzii de canto`, gasestetzii un talenttongue
Eu asa am fk ...pentru. a aparea la televizor trebuie sa te bagi pe un post mai mic dupa iti va creste faima big grin

2 răspunsuri:
| kiddutssa a răspuns:

Te duci in primul rand la scoala si te tii de ea. Apoi cand trebuie sa intrii la liceu te orientezi catre un liceu de arte si posiil pe viitor catre ceva conservator. De asemenea trebuie sa ai si tu ceva talent, nu e ceva care se invata si atat. Daca nu ai in sange talentul nu il vei gasi oriunde l-ai cauta. Succes

| caramelagurl33 a răspuns:

Te perfectionezi la academia de muzica sau liceul de muzica, te duci la un casting, studiezi canto luand lectii particulare,
p. s:trebuie sa termini macar liceul
----------------------------
http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7148