| Maddy_5232 a întrebat:

Vreau sa imi arat talentul! Am voce si nu stiu ui sa-i cer ajutorul! Daca sunteti amabili sa-mi dati un sfat. Multumesc

Răspuns Câştigător
| AnutzaTa a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda cand o sa inceapa un nou sezon megastar sa te duci la preselecti si iti urez foarte mult succes sau daca nu vorbeste cu un muzician care te poate ajuta sa iti arati talentul.te rog frunda

4 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

De ce nu te-ai dus la romanii au talent?

| TheUnikBiby a răspuns:

Poti lua legatura cu un specialist in muzica, ori poate cu profsesorul/profesoara ta de muzica.sigur cunoaste pe cineva.

| Nommm a răspuns:

Bunaa...de ce nu te-ai inscris la Romanii au Talent? acolo daca ai talent poti ajunge star...nu dai nici un ban ca sa te inscrii :"tongue S-au du-te la castinguri de muzica :X

| Maddy_5232 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. O sa incerc la romanii au talent. va pup