| LoveIsMyDrug a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un parfum nou. Mi-ar placea unul cu miros de piersici :X.Pt ca pur si simplu ador acea aroma. Puteti sa imi spuneti niste parfumuri bune? In general prefer parfumurile dulci. Imi plac parfumurile de la Nina Ricci, M by Mariah Carey, In The Mood For Love by Gianfranco Ferre. Puteti sa imi spuneti mai multe parfumuri?

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Inscriu persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu ORIFLAME va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort. Poti sa-ti comanzi produse doar pentru uz personal, sau poti incepe o afacere, vei beneficia de aceleasi avantaje.

La Oriflame primesti cele mai mari comisioane din vanzari si produse de calitate! Inscriere gratuita:

-23-40% din valoarea comenzilor; -puteti plasa comenzile online; -produse cadou si oferte speciale pentru noii inscrisi;

-NOU! livrarea comenzilor la domiciliu

-participarea la concursuri si competitii; -sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe; -sansa de a deveni director care, pe baza performantelor de vanzare, ating un nivel mai mare de 5000$ vanzari coordonate.

-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;

Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):

• 0%: pentru comandă sub 50 lei

• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei

• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei

• 40% : pentru comandă peste 500 lei

Varsta minima 16 ani. ln_anamaria@yahoo.com

| blackwidow a răspuns:

Daca stai in Bucuresti, cel mai bine este sa ajungi la Sephora, vorbesti cu fetele de acolo si le zici ce-ti doresti; te vor ajuta ele mult mai bine pentru gusturile tale decat noi aici. Daca vrei nina ricci, Nina by nina ricci este unul din preferatele mele.

| cristina_3183 a răspuns:

Iti pot recomanda Ghiordani Gold Shine...de la Oriflame...cu ocazia asta poate vrei sa devi reprezentant si sa iti achizitionezi produse la jumatate de pret.astept raspuns