| RebelSoul_4899 a întrebat:

Reau si eu niste sfaturi in privinta parfumurilor. Vreau sa imi cumpar in curand un parfum nou, dar unul persistent ...si as vrea unu care sa persiste mult si nu prea stiu unde as pustea sa ma duc sa testez niste parfumuri originale.Am doar o singura idee...si este Love is Paris-NINA RICCI. Ce spune'ti de acest parfum?

Răspuns Câştigător
| miranda a răspuns:

Buna!
Nu stiu cum este acest parfum, nu l-am incercat, dar eu iti recomand parfumurile de la Sephora; toate sunt de calitate si persista. Sunt sigura ca vei gasi unul pe placul tau acolo.
Pa :*

7 răspunsuri:
| Luy a răspuns:

Buna.Ai putea sa te duci intr-un mall la Sephora sa le testezi si sa vezi care persista mai mult.De parfum nu zic nimic ca nu cred ca-l stiu.Eu am acum Twin de la Azzaro, prietenle mele zic ca persista dar eu nu-i mai simt mirosul dupa cateva ore.Mai asteapta si alte pareri! Toate cele bune!happy

| ciresik80 a răspuns:

Incearca la sephora pentru testere iar sfatul meu este sa-ti iei poeme pentru ca atrage barbati

| xReminisce a răspuns:

Parfum persistent mai este si Hugo Boss, Bvlgari, Burberry, Bugatti PureBlack, Ferrari BlackShine, Giorgio Armani, Gucci, Chanel, Christian Dior, Lancome, Paco Rabanne, Moschino si Versace.

Daca vreii un parfum ca sa fie persistentt trebuie sa fie si original!

funda?big grin

| RebelSoul_4899 explică:

Vreau*

| RebelSoul_4899 explică:

Vreau *

| RebelSoul_4899 explică:

Vreau

| RebelSoul_4899 explică:

Vreau* scuze