| madalinax6 a întrebat:

Vreau sa invat limba hindi! Cum o pot invata? Exista vreun ghid de conversatie sau ceva de genul? Va rog sa ma ajutati!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista ghid de conversatie si dictionare. Insa pentru limbile mai putin cautate se gasesc mai greu. Daca ai pe cineva din Bucuresti, sa caute in anticariate/librarii.

| ToateUserNameurileIsLuateDeciYOLO a răspuns:

Ok ia-o mai incet "Hindi"=Indiana dar in engleza iti v-a fii cam greu sa inveti alfabetul si pronuntia sad. Oricum profesori sunt putini aici in Romania. Sper ca te-am ajutat!