| PlasMatic a întrebat:

Vreau sa lucrez ca ospatar la mare vara asta, am calificare in tehnician hotelarie, dar sunt din Brasov,,, aveti idee cum incep straight face? sa caut locuri?

Răspuns Câştigător
| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai cauta pe internet eu sunt din constanta loc tuzla si matusa mea s-a angajat cautand pe internetbig grinfunda?

2 răspunsuri:
| anonul a răspuns:

Te duci si intrebi ca t...rromul, "aveti nevoie de un ospatar", daca au nevoie vorbesti despre ce studii ai si ei iti spun sa vii cu actele...simplu?

| Just4FunHD a răspuns:

Caută pe siteuri de socializare şi fă-ţi câţiva prieteni din constanţa. Ei te vor ajuta oarecum să îţi găseşti, fie cumpărând ceva ziare, fie acceptând să te întâlneşti cu ei, sau să fie ghidul tău pentru o zi. Baftă multă îţi doresc