| danom a întrebat:

Vreau SA LUCREZ in Romania Europa sau alta tara. Angajatori, Firme Mediere/Plasare, Contract, Conditii, SOLUTII?... si fara COMISIOANE platie de salariat, daca se poate.

1 răspuns:
| Ivy86 a răspuns:

Cred ca mai bine cauți o agenție serioasa de plasare de munca în străinătate. Chiar dacă plătești un comision sau nu, important e sa lucrezi legal, sa fii plătit și sa ai siguranță.
In fiecare oraș sunt câteva agenții importante de plasare de forță de muncă trebuie doar sa cauți.
Bafta.