| anamaria2446 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care este parerea vostra despre Facultatea de Litere? Eu tocmai am intrat la aceasta facultate si m-ar interesa sa aflu parerea celor care stiu ceva despre ea sau chiar au terminat.

2 răspunsuri:
| Korb a răspuns:

Eu am vrut sa aplic la aceasta facultate, dar dupa ce am simtit mirosul din Universitate( miros de sobolan de biblioteca) m-am lasat..Acum sunt la alta facultatea, dar parerea mea e ca si aceasta facultate aduce dupa sine oportunitati. BAFTA!

| JimmyOSullivan a răspuns:

Profi rai, materii grele, examenele le iei foarte greu. Conditii naspa in sali. Colegii foarte cu nasul pe sus. Etc.