| catthshshshs a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de Litere? Vi se pare grea pentru cei care sunteti studenti acolo sau stiti pe cineva care o face? Eu sunt studenta acolo si termin primul an.Invat in Iasi.Sunt curioasa sa aflu si parerea altora despre aceasta facultate...happy

4 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Si eu voiam la Litere dar m-am razgandit pe ultima suta de metrisad. acum imi pare rau.

| catthshshshs explică:

Pe de o parte este o facultate frumoasa...pe de alta parte este grea... dar nu regret ca am ales-o big grin

| turtl3 a răspuns:

Oriunde e usor daca iti place ceea ce studiezi.

| domnisoarax a răspuns:

Buna Catty.si eu as vrea sa dau la facultatea asta, majoritataea imi spun ca ce fac cu ea ca ies profesor? ca nu e bine. da mie imi place franceza si romana si altceva nu stiu ce as putea face, adica la ce sa dau. te astept cu un sfat:*