| anutza_4867 a întrebat:

Vreau si eu sa gasesc o agentie de modele, numai stiam cum se numeste agentia la care am fost eu mai de mult dar si a sch tata nr si nu am mai dat de ei se numeste exit films stiti cumva unde ma pot interesa sa fiu iar model la ei sau daca nu alta agentie de modele mai ieftina mersi anticipat la cel mai bun raspuns funda si la ceilalti vot

Răspuns Câştigător
| AnamariaSiAtatFacarilor a răspuns:

Te rog mult de tot ca daca nu iti place rasp. meu totusi sa imi dai ceva pentru. ca nu am nici funda, nici vot, nici nimic.Next top model by Catalin Botezatu.