| MeMonaIoana a întrebat:

Vreau si eu sa stiu niste meseri care se ocupa cu imaginea unei persoane importante(VIP). mai exact cum se numeste meseria si de ce facultate ai nevoie. cred ca este agent, impresar, stilist? dar eu ma refer mai multla partea gen cum sa te comporti, ce stil sa ai...

Răspuns Câştigător
| Zamfiricaaa a răspuns:

PR (Public Relations). Trebuie sa urmezi cursurile Facultatii de Comunicare si Relatii Publice. Cauta Univ. David Ogilvy, are specializare pe ce vrei tu.

1 răspuns:
| CosmicKarma a răspuns:

Relaţii Publice, specializarea pe sub birou.