| CocoMexii a întrebat:

Vrei sa faci bani online? Eu imi creez propria echipa, totul bine sa stii sa umblii la calculator, mai exact pe internet, sa cauti pe google anumite site-uri sa scrii cate rezultate are acel site pe google. Sau sa pui un link, copy/paste! E simplu! Vino in echipa mea si vei castiga bani de acasa. Te astept cum drag sa accesezi :)http://www.viespar.ro/? reff=355faf2fc96483d7ba03d9e1740db502

E pe bune. Crede-ma! Te poti informa inainte daca doresti :)

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://shrinkme.io/E2l7XXLt
E pe bune.

| Eugen866 a răspuns:

Da-mi un motiv sa te cred

| AlyxandirClaw a răspuns (pentru Eugen866):

M-am inregistrat cu un browser in anonimat.
Un task iti da ~$0.1 si ia in jur de 3 minute dintre cate am incercat. Nu pare prea fake, dar chiar s-asa;
Yoana esti marlan(a) ca faci asa abuz de voce publica (sau de ocuparea spatiului pe pagina in care cineva cu macar putina minte ar fi putut intreba ceva serios).

| CocoMexii explică (pentru Eugen866):

1.Am citit si eu articole despre site-ul asta. 2.Pentru ca eu fac ceea ce am scris mai sus, caut pe google si complete cu date happy 3. Pentru ca ai s afaci bani. Banii sunt impartiti egal happy

| CocoMexii explică (pentru AlyxandirClaw):

Mersi ca m.ai facut marlana!winking

| CocoMexii explică (pentru AlyxandirClaw):

Da.le incolo de astfel de site-uri unde faci bani online. Nu merita sa faci asta, mai bine faci bani prin munca, caci online e o tampenie. Te plictisesti imediat. Marlana ziceai? laughing O zi faina sa ai.

| mont a răspuns (pentru CocoMexii):

Deci te-ai convins si tu ca este teapa?

| CocoMexii explică (pentru mont):

Nu m-a mai interesat. Nu stau eu intruna la pc pentru o tampenie.