| andreea567890123 a întrebat:

Ziceti-mi parerea voastra despre Tehnica dentară? Mai merita?

Răspuns Câştigător
| Tian44 a răspuns:

Normal, daca ești pasionat și dedicat merită mult pentru că e bănos, dar e și greu.

1 răspuns:
| Nux a răspuns:

La momentul actual, nu as recomanda nimanui sa urmeze specializarea asta. Este frumoasa ca si meserie, dar vine la pachet cu mai multe dezavantaje decat avantaje, pe care nu ti le spune nimeni in facultate(also, facultatile de td de stat de la noi- foarte slabe dpdv practic). Iti trebuie rabdareeee, pana gasesti oameni decenti pentru care si cu care sa lucrezi, de la care sa ai ce invata...si eventual sa simti si o satisfactie materiala.